Siber Dağıtım

Vinchin Backup & Recovery
 
 
 
 

VINCHIN BACKUP &
RECOVERY

Vinchin, işletmeler için profesyonel bir veri koruma çözümleri sağlayıcısıdır. Özel bulut, genel bulut ve hibrit bulut ortamları için bir dizi veri yedekleme, anında kurtarma ve saha dışı DR çözümleri sunar.

Vinchin tarafından kendi geliştirdiği yeni nesil VM yedekleme çözümü olan Vinchin Backup & Recovery, VMware, XenServer / XCP-ng, Hyper-V, RHV / oVirt, OpenStack, Sangfor HCI, Oracle OLVM ve Huawei FusionCompute (Xen Tabanlı) gibi sanal platformları destekler. Hatalı çalışmalar, virüsler, saldırılar, donanım arızaları, doğal afetler, savaşlar vb. Nedeniyle kritik iş verilerinin kaybolmasını önler. Çince, İngilizce, Almanca, Çekçe vb. Dilleri desteklemektedir.

Vinchin yedekleme çözümleri 100'den fazla ülkede kullanılmaktadır. KOBİ'lerden büyük ölçekli işletmelere kadar kamu, telekomünikasyon, sağlık hizmetleri, eğitim, finans, BT hizmetleri, üretim, askeri sanayi gibi 20'den fazla sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.
 

Yeni Nesil Sanal Makine
Yedekleme Yazılımı

Desteklenen Platformalar

 • VmWare

  vSphere 4.x ~ 7.0
  vCenter 4.x ~ 7.0
  ESXi 4.x ~ 7.0
  vSAN 6.x ~ 7.0

 • Microsoft Hyper-V Server

  Microsoft Hyper-V 2012
  Microsoft Hyper-V 2012 R2
  Microsoft Hyper-V 2016
  Microsoft Hyper-V 2019
  Windows 10 (Desktop OS)

 • Hyper-V on Windows Server

  Windows Server 2012
  Windows Server 2012 R2
  Windows Server 2016
  Windows Server 2019

 • Citrix XenServer

  XenServer 5.6 ~ 7.x

 • Citrix Hypervisor

  Citrix Hypervisor 8.x

 • XCP-ng

  XCP-ng 7.x ~ 8.x

 • Red Hat

  RHV/oVirt 4.x

 • Oracle

  Oracle Linux Virtualization
  Manager 4.x

 • OpenStack

  Mitaka and later versions +
  Ceph/NetApp/Promise (asproduction storage)

 • Sangfor

  Sangfor HCI 5.x ~ 6.x

 • Huawei

  FusionCompute (Xen based)

Vinchin Backup & Recovery, dünyanın en iyi sanallaştırma satıcıları tarafından övgüyle karşılandı ve VMware Ready, Citrix Ready, Red hat certified Technology vb. dahil olmak üzere sertifika aldı. Sanallaştırma ortamlarınızı korumak ve proje riskini azaltmak için sertifikalı Vinchin yedekleme yazılımından tam olarak yararlanabilirsiniz.

Vinchin Backup & Recovery, sanallaştırma altyapısı ve hatta uygulama sistemlerinin derinliklerinde kapsamlı veri koruması sağlar. Vinchin Backup & Recovery'yi sanal ortamınızda dağıtarak yalnızca tüm VM'lerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda diğer yedekleme çözümlerine kıyasla bütçenizi de korursunuz.

 
%100 Güvenilir Yedekleme Çözümü
Sektörün lider sanallaştırma satıcıları tarafından onaylanan Vinchin Backup & Recovery, % 100 kararlı ve güvenilir bir yedekleme yazılımı olduğunu kanıtlıyor.
Yüksek Performans ve DR
Yedeklerinizi yerelde, uzakda hatta sıfıra yakın iş kesintisiyle hızlı yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma ile bulutta koruyun.
Hızlı Destek
 
Herhangi bir servis talebini çok hızlı geri dönüş, ve yurtdışı 7 x 24 destek imkanı. Bekleme süresini en aza indirin, kullanıcı deneyimi akıcılığını en üst düzeye çıkarın.
60 gün boyunca ücretsiz deneme ve ücretsiz satış öncesi destek
Tüm özellikleriyle 60 günlük ücretsiz deneme sürümü. POC ve Demo için ücretsiz kurulum ve yapılandırma desteği aynı zaman da ürünü satın almadan önce tam olarak olarak değerlendirme imkanı.
 

Backup ve DR Mimarisi

 
 

VINCHIN’ İ SEÇMENİN
BAZI ÖNEMLİ NEDENLERİ

Kullanımı Kolay Web Konsolu

Takibi Kolay ; Modern olarak tasarlanmış dashboard ve görselleriyle VM yedeklerinizi, Storage Kullanımını, Yedekleme görevlerinizi ve kaynak kullanımı gibi bir çok işlemi kolayca izleyebilir ve takip edebilirsiniz. Yönetimi Kolay ; B/S Mimarisi ile herhangi bir zamanda veya herhangi bir yerden WEB konsoluna erişim sağlayabilirsiniz. Tüm yedekleme, Geri dönme, kopyalama veya arşivleme gibi işlemlerinizi tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Yüksek Ölçeklenebilirlik

Büyük ölçekli sanal ortamlar için Vinchin yedekleme altyapısı sayesinde gereksinimlerinize göre birden fazla Node oluşturabilir ve yedeklerinizi dağıtabilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir ekstra lisans ücreti gerekmeyecektir.

Anında Yedekten Dönme İmkanı

Vinchin Backup & Recovery'yi kullanarak, orijinal yedekleme verileri üzerinde herhangi bir etki yaratmadan tüm sanal makineyi ve tüm verilerini herhangi bir geri yükleme noktasından (tam yedekleme, artımlı yedekleme veya diferansiyel yedekleme) anında kurtarabilirsiniz. Herhangi bir tekilleştirilmiş veya sıkıştırılmış yedeklemeler kurtarılabilir. İş sürekliliğini sağlamak, felaket veya sistem arızasından kaynaklanan önemli iş kesintilerinin kaybını en aza indirmek için mükemmel bir çözümdür.

 • FusionCompute (Xen based)

 • TB Boyutlarında ki VM Yedeklerinizi 15 saniye kadar hızlı bir şekilde geri dönebilirsiniz.

 • 2 dk. Da tüm işi kurtarabilirsiniz.

  Full Yedek Dönme ve Dosya Seviyesinde Dönme İmkanı

File Backup

Sanal makineleri yedeklemenin yanı sıra Windows ve Linux sunucularınızdaki dosyaları da yedekleyebilirsiniz. Sadece tek tek dosyalar veya klasör değil, aynı zamanda klasörlerin içindeki tüm dosyaları da yedekleyebilir ve geri dönebilirsiniz.

Birçok Depolama Cihazıyla Uyumlu

Vinchin ile bir çok depolama cihazınıza yedeklerinizi aktarabilirsiniz. Partition, Local Disk, Local Directory, Logical Volume, NAS (NFS, CIFS) and SAN (Fiber Channel,iSCSI).

Vinchin Deduplication cihazlar ile entegre edilebilir.

Birçok Depolama Cihazıyla Uyumlu

Tüm yedeklerinizi Cloud DR Merkezlerine kopyalayabilir veya Vinchin ile Ofisinizde alınan bir yedeği, Uzak Ofisinize gönderebilirsiniz. Bu şekilde bir felaket anında uzak yedeğinizi kullanabilirsiniz.

Cloud Yedekleriniz için kendi bulut ortamlarınızı kullanabilirsiniz.

Vinchin Yedekleme Ve Kurtarma bulut arşivi olarak AWS S3 ve Alibaba cloud destekler.


 

Projelerinize hayat katmak için hazırız!

Siz üretin, biz sizin yerinize satış kanalı kurar ve bayi ağını yönetiriz. 15 yılı aşkın süredir sektörel tecrübesi ile alanında uzman bir ekip ile tanışmaya hazır mısınız?